Ceník

Poradenství pro pozůstalé

  • sezení 50 minut … 1 000,-
    • osobní/online konzultace
    • podmínky spolupráce domlouváme na prvním sezení

Body-psychoterapie a poradenství pro pozůstalé s využitím bodyterapie

  • sezení 120 minut … 2 000,-
    • osobní konzultace včetně bodyterapie

Doporučuji využít balíček 5 bodyterapeutických sezení v délce 120 minut za zvýhodněnou cenu 7500,-

Chci se objednat

Pro objednání zašlete

Sezení se hradí předem po sjednání termínu převodem na bankovní účet:

2502058391/2010

Zrušení sezení méně než 24 hodin předem se hradí ve výši 50 % z důvodu, že za takto krátkou dobu je termín obtížné obsadit.

Evu znám z výcviku Bio Dynamické Body Psycho Terapie, dokonce už 4. rokem spolu sdílíme pokoj. Křehká, zranitelná, éterická… Navíc patří k těm požehnaným ženám, které celý život vypadají na 16. Překvapilo mě, kolik jí je, jak je vzdělaná a že vystudovala něco tak asertivního jako jsou práva.

S údivem jsem ji sledovala. Jak chce tohle “kotě” zvládnout něco tak náročného jako je psychoterapeutická praxe?

Po těch 4. letech vím, že její nejsilnější zbraní je neskutečná empatie a schopnost se nacítit. Pokora, skromnost a opravdu hloubka znalostí. A síla! Síla zvládnout cokoli.

Velice mě překvapilo, s jakou lehkostí je schopna “interakce na mé energetické vlně”. Já jsem opak, mám hodně živou energii, pomáhá mi humor a to někdy i brutální. Eva mou kadenci nejen stíhá, ale je schopná ji i přebít, argumentem, humorem ale hlavně je schopna “vyhmátnout” podstatu. Takže kromě toho, že mě inspiruje a pozitivně ovlivňuje v tom, o čem si myslím, že nikdo nemůže chápat (určitá marnivost), je schopna odzbrojující přímočarosti zabalené do laskavého humoru. A to je “má řeč kmene”. To je to, co potřebuji. To, co na mě funguje.

Nenechte se zmást Evinou éteričností a dívčím vzhledem. Eva je profík, je pečlivá, uvážlivá, nepřichází s “instantními blbostmi”. Jsem si jistá, že v práci s klienty se pomalu vypracovává a zraje. Věřím ji! Doporučuji a sama se jí s radostí svěřuji do péče.

Simona Barbry, koučka a lektorka