Reference

Na setkání s Evou jsem zažíval plnou pozornost, zájem, přijetí a citlivý a vnímavý přístup. Po celou dobu jsem se cítil bezpečně a respektován. Vždy jsem věděl, co se bude dít dál a byl dotazován, zda s tím souhlasím. Eva dala potřebný prostor tomu, co jsem prožíval a byla vnímavá k mým potřebám. Její práce je jemná, ohleduplná, a plná pochopení.

Jiří, programátor

Nevím, jak to dokázala, ale Eva mě poměrně rychle vrátila na cestu, ze které jsem velmi dávno a postupně sešel tak daleko, až jsem vyhledal (její) odbornou pomoc. Otevřeli jsme jen několik témat, mnohem víc ještě ne, ale na ta už (snad) nebude muset dojít. Sezení s ní jsou přirozená – nebude na vás tlačit ani naléhat doptáváním se detailů, nebude vám ale bránit projevit se a třeba se i vybrečet. Eva dokáže vytvořit bezpečný prostor a nebojí se dát lidský dotek.

Jan, IT specialista

Líbí se mi způsob, jak Eva pracuje. Skvěle dokáže vystihnout podstatu a pak skrz práci s tělem mě dovést k napojení na mé vnitřní zdroje. Tento ojedinělý způsob práce má za následek, že už je nemusím hledat vně ve formě závislosti, ale jsou rozvinuté uvnitř mě. Zároveň díky tomu pak cítím větší svobodu.

Martina Zářická, bankovní poradkyně

U Evy jsem našla jemný, citlivý přístup, kdy se člověk cítí opravdu vnímaný. A na vše, opravdu na vše, je čas. Děkuji 🙏

Lída Salemova Mejdrova, terapeutka

Evička je veľmi citlivá a vnímavá žena, pracuje s telom ako nástrojom na uvoľňovanie emocii, ktoré sú potlačené a môžu tak spôsobovať rôzne bloky v živote. S láskavým prístupom cez telesne pocity a impulzy vedie k prejaveniu, pochopeniu a tým spracovaniu daného tematu. Spolupráca s ňou je veľmi príjemná, srdečne doporučujem 🙂

Ivanka Figlarová, HR manažerka

Příjemné společné plynutí časem a prostorem, které mi přineslo nové chápání pocitu v těle. Silný zážitek, který můžu jen doporučit.

Martina Flídrová, fundraiserka

Evu znám z výcviku Bio Dynamické Body Psycho Terapie, dokonce už 4. rokem spolu sdílíme pokoj. Křehká, zranitelná, éterická… Navíc patří k těm požehnaným ženám, které celý život vypadají na 16. Překvapilo mě, kolik jí je, jak je vzdělaná a že vystudovala něco tak asertivního jako jsou práva.

S údivem jsem ji sledovala. Jak chce tohle “kotě” zvládnout něco tak náročného jako je psychoterapeutická praxe?

Po těch 4. letech vím, že její nejsilnější zbraní je neskutečná empatie a schopnost se nacítit. Pokora, skromnost a opravdu hloubka znalostí. A síla! Síla zvládnout cokoli.

Velice mě překvapilo, s jakou lehkostí je schopna “interakce na mé energetické vlně”. Já jsem opak, mám hodně živou energii, pomáhá mi humor a to někdy i brutální. Eva mou kadenci nejen stíhá, ale je schopná ji i přebít, argumentem, humorem ale hlavně je schopna “vyhmátnout” podstatu. Takže kromě toho, že mě inspiruje a pozitivně ovlivňuje v tom, o čem si myslím, že nikdo nemůže chápat (určitá marnivost), je schopna odzbrojující přímočarosti zabalené do laskavého humoru. A to je “má řeč kmene”. To je to, co potřebuji. To, co na mě funguje.

Nenechte se zmást Evinou éteričností a dívčím vzhledem. Eva je profík, je pečlivá, uvážlivá, nepřichází s “instantními blbostmi”. Jsem si jistá, že v práci s klienty se pomalu vypracovává a zraje. Věřím ji! Doporučuji a sama se jí s radostí svěřuji do péče.

Simona Barbry, koučka a lektorka